4N1K Çekiliş

  • Home
  • /
  • 4N1K Çekiliş

NE! BÜŞRA YILMAZ ve OYUNCULARLA DOPDOLU BİR GÜN MÜ?

Hangi sinemadan aldığının bir önemi yok, aşağıdaki forma 4N1K biletinin seri numarasını yazıyorsunuz, resmini net görünecek şekilde yüklüyorsunuz, ad soyad ve benzeri iletişim bilgilerini giriyorsunuz ve bize yolluyorsunuz.

“Biletin resmini çektik yolladık, formu doldurduk! Eee, şimdi ne olacak?” sorularınızı duyar gibiyiz.

Hemen anlatalım;

Toplamda 10 şanslı katılımcı seçeceğiz.

İSTANBULDAN 5 KİŞİ

İlk 5 kişi İstanbul’da Büşra Yılmaz ve oyuncular ile birlikte dopdolu bir gün geçirecek.

Sabah kahvaltısı ile başlayan gün hep birlikte oynanan bowling ile devam edecek. Sonrasında keyifli bir öğlen yemeği ve sohbet eşliğinde sormak istediklerinizi soracak, hatıra fotoğrafları ve videolar çekebileceksiniz. Yenilen yemeği hazmetmek lazım. Doğruca karaokeye gidiyoruz ve şarkı söylüyoruz. Bakalım kimin sesi daha güzel? Sonrasında çaylarımızı içerek sohbetimize kaldığımız yerden devam edecek ve waffle yiyeceğiz. Tabi günü filmi izlemeden sonlandıramayız değil mi? Noktayı hep beraber izleyeceğimiz 4N1K filmi ile koyacağız.

İSTANBUL DIŞINDAN 5 KİŞİ

Peki İstanbul dışında olanlar ne yapacak?

Endişelenmeyin, sizleri unutmadık. İkinci beş kişilik grup için, Büşra Yılmaz ve oyuncularla ev baskını yapıyoruz. Evet evet yanlış duymadınız “EV BASKINI”! Hangi şehir, ilçe veya kasabada olduğunuzun önemi yok. İkinci 5 kişilik talihlimizin yaşadığı yere gidiyoruz ve tüm günü birlikte fotoğraf, video, yemek ve sohbet ile tamamlıyoruz.

Hangi beş kişinin daha şanslı olduğuna karar veremediğimiz için ikisini de yapmaya karar verdik. Biz hazırlığımızı yaptık. Şimdi sıra sizde. Biletlerinizi seri numaraları görünecek şekilde, bilgilerinizi de eksiksiz girin. Aynı bilet ile tekrar katılım durumunda sadece ilk katılım dikkate alınacaktır. Unutmadan, faklı biletlerle birden çok kez katılabilirsiniz. Daha çok bilet daha çok şans…

YAPMAN GEREKEN ÇOK BASİT!

  • Tek yapman gereken 4N1K filmine bir bilet alarak resmini aşağıdaki formdaki alanları da eksiksiz doldurarak bize yollamak.
  • Biletin seri numarasının gözüktüğü net bir fotoğrafını yükle.
  • Biletin seri numarasını doğru yazdığından emin ol.
  • İletişim bilgilerini eksiksiz doldurmayı unutma.

DAHA ÇOK BİLET DAHA ÇOK ŞANS!

  • Şansını arttırmak için farklı biletlerle birden çok katılım yapabilirsin.
  • Aynı bilet ile iki veya daha fazla katılım olması durumunda ilk yollanan katılım geçerli olacaktır.

ÇEKİLİŞ SONA ERMİŞTİR