4N1K 2

FRAGMAN YAYINLANDI!

Yılın merakla beklenen gençlik filmi “4N1K 2“nin fragmanı yayınlandı! Çete geri dönüyor, film 4 Mayıs’ta sinemalarda.

İLK TEASER’I YAYINLANDI!

 

Fabrika Yapım/Öner Arslanel ve FOX’un ortaklığında beyazperdede sevenleriyle buluşmaya hazırlanan “4N1K 2” sinema filminin ilk teaser’ı yayınlandı.

4 Mayıs’ta Sinemalarda

“4N1K 2” FİLMİNİN ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI!

Geçtiğimiz hafta çekimleri İstanbul’da tamamlanan “4N1K 2” sinema filminin vizyon tarihi belli oldu. Film,  4 Mayıs 2018’de sinemaseverlerle buluşacak.

Vizyon Tarihi: 4 Mayıs 2018
Yapımı: 2018 – Türkiye
Tür: Gençlik – Romantik – Komedi
Yönetmen: Murat Onbul
Oyuncular: Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş, Bülent Alkış, Deniz Özerman
Senaryo: Deniz Coşkun
Orijinal Eser: Büşra Yılmaz
Görüntü Yönetmeni: Mehmet Başaran
Yapımcı: Öner Arslanel

ÖZET

4N1K 2’de; Çılgın çetenin Yaprak ve Ali’si artık birliktedir ancak ilişkilerini diğerlerine söylemeye pek de cesaretleri yoktur. Kendisine yakışır bir şekilde çeteye kaynayan Barış ise, Ali için işleri daha da zorlaştırmaya kararlıdır. Ekibin aksi oğlanı Gökhan, rüyalarındaki kızla beraber olmak için bir bedel ödemek zorunda kalacak, kadınlar karşısında tüm büyüsünü yitiren çapkın Sinan ise kafasındaki güzellik kavramını sorgulayacaktır. Normalde sorunların çıkış noktası olan uçarı Oğuz, bu kez bir yanlış anlamanın kurbanı olacak ve annesi Zeliş Sultan’a en büyük kabusunu yaşatacaktır. Tüm bu olan biten arasında Yaprak, kendisine gelen gizemli hediyelerin sırrını çözmeye çalışırken diğer yandan da zorlu bir aşk ve arkadaşlık sınavı vermek zorunda kalacaktır.